Ostatní služby.

Pořez papíru z rolí na archy

Nabízíme možnost pořezu papíru z rolí na archy. Podélné řezání je možné v šířkách od 280 mm do 1 450 mm s délkou řezu od 400 mm do 1 600 mm. Jsme schopni zpracovat role s různými šířkami dutinek.

Doprava papíru

V případě objednávky papíru v SPM Vám můžeme nabídnout možnost zajištění dopravy objednaného zboží na Vámi specifikované místo určení. Máme zkušenosti s automobilovou dopravou, lodní dopravou a rovněž i leteckou dopravou. V případě, že si objednáte papír včetně dopravy, nemusíte mít strach, že by dodávka papíru přišla v poškozeném stavu. Za veškeré poškození během dopravy ručíme a papír dodáme ve 100 % kvalitě.

Ceninový tisk

SPM - Security Paper Mill, a. s. Vám dodá hotovou ceninu na míru Vašich potřeb.
Na námi vyrobený ceninový papír zajistíme klasický nebo ceninový potisk.

Ke spolehlivému zabezpečení cenin se při potisku používají kombinace několika tiskových technik, speciální barvy a laky, které mohou být viditelné například pouze pod UV lampou. Mezi typické tiskové zabezpečovací technologie patří: SOUTISKOVÁ ZNAČKA, PROMĚNLIVÁ BARVA, SKRYTÝ OBRAZEC, GILOŠE, MIKROTEXT, atd.

ANTI-COPY, neboli ANTISKENOVACÍ OCHRANNÝ TISK

Anti-copy potisk je tištěný rastr, který je integrován do podtisku papíru. Zajišťuje tak ochranu dokumentů / originálů před jejich kopírovaným napodobeninám. Princip ochrany spočívá v zobrazení např. slova KOPIE nebo jiného obrazce na neoriginálním dokumentu poté, co zabezpečený originál projede kopírovacím strojem.

Máte zájem o bližší informace ?