Naše služby.

Výroba egutérů

Společnost SPM nabízí možnost výroby egutérů pro zákazníky, kteří potřebují vyrobit papír s vlastním vodoznakem. Egutér je kovový válec, pomocí kterého se přenáší motiv vodoznaku do papíru a je individuální pro každého zákazníka.


Vývoj a výzkum

SPM vede tým odborníků divize výzkumu a vývoje, kteří se zabývají expertizou papíru a jeho vlastností, na jejichž základě vyvíjí zcela originální druhy papírů. Jsme připraveni zajistit nadstandardní rozbor stávajícího papíru nebo vyvinout naprosto unikátní papír na míru potřeb klienta.

Doprava papíru

V případě objednávky papíru v SPM Vám můžeme nabídnout možnost zajištění dopravy objednaného zboží na Vámi specifikované místo určení. Máme zkušenosti s automobilovou dopravou, lodní dopravou a rovněž i leteckou dopravou. V případě, že si objednáte papír včetně dopravy, nemusíte mít strach, že by dodávka papíru přišla v poškozeném stavu. Za veškeré poškození během dopravy ručíme a papír dodáme ve 100 % kvalitě.


Laboratorní zkoušky papíru

Společnost SPM vlastní certifikovanou laboratoř, která má oprávnění pro provádění celé řady zkoušek. V případě zájmu Vám prověříme dodaný vzorek papíru, zda odpovídá vlastnostem, které od něj požadujete, a vystavíme vám certifikovanou zprávu, která plně odpovídá parametrům ostatních certifikovaných laboratoří. Pro přehled všech zkoušek, které si u nás můžete objednat najdete na stránkách laboratoře.


ANTI-COPY, neboli ANTISKENOVACÍ OCHRANNÝ TISK

Anti-copy potisk je tištěný rastr, který je integrován do podtisku papíru. Zajišťuje tak ochranu dokumentů / originálů před jejich kopírovaným napodobeninám. Princip ochrany spočívá v zobrazení např. slova KOPIE nebo jiného obrazce na neoriginálním dokumentu poté, co zabezpečený originál projede kopírovacím strojem.


Ceninový tisk

SPM - Security Paper Mill, a. s. Vám dodá hotovou ceninu na míru Vašich potřeb. Na námi vyrobený ceninový papír zajistíme klasický nebo ceninový potisk. Ke spolehlivému zabezpečení cenin se při potisku používají kombinace několika tiskových technik, speciální barvy a laky, které mohou být viditelné například pouze pod UV lampou.
Mezi typické tiskové zabezpečovací technologie patří:
SOUTISKOVÁ ZNAČKA, PROMĚNLIVÁ BARVA, SKRYTÝ OBRAZEC, MIKROTEXT, atd.

Pořez papíru z rolí na archy

Nabízíme možnost pořezu papíru z rolí na archy. Podélné řezání je možné v šířkách od 280 mm do 1450 mm s délkou řezu od 400 mm do 1600 mm. Jsme schopni zpracovat role s různými šířkami dutinek. Pro bližší nabídku nás kontaktujte na info@spm.cz


V roce
0
firma založena.
Vyráběno více než
0
druhů papírů.
Export do
0
zemí světa.

Naše produkty.

Naše nabídka zahrnuje široké portfolio produktů.

Zaujala Vás naše nabídka ?

Jestli ano, neváhejte nás kontaktovat a nalezneme řešení podle vašich požadavků.